VVV

't Ecoloar

't Ecoloar  't Ecoloar  't Ecoloar  't Ecoloar 
Appartement bij boerderij ’t Ecoloar

Met ingang van 8 Juli 2011 is ons nieuwe appartement klaar voor gebruik. Het appartement is onderdeel van biologische boerderij ’t Ecoloar. De boerderij is een melkveebedrijf en ligt onder de rook van Zwolle, net buiten de stad. Binnen 10 minuten bent u in het centrum. U kunt dus zowel genieten van de rust op het platteland als vertier in de stad. Het appartement is geschikt voor 4 personen eventueel 5. Het bestaat uit een woonkamer met keuken, badkamer en 2 slaapkamers. Daarnaast beschikt de ruimte over radio met cd speler, t.v. en draadloos internet, een wasmachine en combi magnetron.

Buiten is een eigen terras en een eigen ingang zodat uw privacy is gewaarborgd. Het appartement is daarmee geschikt voor kort of langer verblijf, zowel voor toeristen (ook met kinderen) als mensen die zakelijk in een rustige omgeving willen verblijven. Maar u kunt ook even ontspannen of werken in de rustige omgeving van het appartement.

Naast de koeien en varkens scharrelen er ook kippen rond. De kans is groot dat je een kalfje geboren ziet worden in het voorjaar en in de zomer. We vinden het fijn om jong en oud kennis te laten maken met een actief biologisch melkveebedrijf. Onder begeleiding mogen kinderen helpen met het voeren van de koeien en kijken naar het melken of eieren rapen. Je mag ook zelf melken maar dan onder de ‘kunstkoe’. Verder hebben we ook een boerderij winkel.

Al wandelend en fietsend kunt u genieten van de mooie omgeving.
Verwen uzelf, uw gezin of familie of vrienden met een verblijf in ons appartement, wij zorgen alvast voor een welkomstdrankje!
We begroeten u graag!

Voor uitgebreide informatie over het appartement en de boerderij kijk op onze website www.ecoloar.nl

André en Tonny Mulder

Adres
't Ecoloar
Heinoseweg 40
8026PD Wijthmen
Contact
T: 0529-401929
E: info@ecoloar.nl
w: www.ecoloar.nl
Categorie
Categorie: Appartementen.
Faciliteiten
Faciliteiten: Eigen parkeerplaats, Internet (draadloos, wifi), Terras, Tuin.
Capaciteit
Bedden: 4
TERUG naar vorig scherm
Toevoegen aan mijn Tips & Trips

Zoeken

Zie ook

Slapen
Boerencampings
Bungalows
Campings
Groepsaccommodaties
Hotels
Pensions
Bed & Breakfast